Багато хто із нас знає, як болить і паморочиться голова, як хрумтить шия при повороті в сторони, який болісний тягнучий біль в області шиї, як вимотує постійний шум у голові…

12

Можна ще багато наводити прикладів симптомів однієї із важких болячок, назва якої – шийний остеохондроз.

В запущеній стадії можуть бути дуже важкі наслідки, такі як, порушення мозкового кровообігу, зниження зору, слуху і так далі. Щоб краще розібратися в цих причинах, давайте згадаємо будову хребта. Наша шия включає в себе 7 хребців, які в свою чергу мають тіло і остисті відростки. Між тілами хребців знаходиться міжхребцевий диск – це своєрідний хрящ, який амортизує, не даючи хребцям тиснути один на одного.

Хребці між собою з’єднані м’язами – зв’язками. У шийному відділі вони дуже слабкі. При порушенні цього хряща, або пошкодження зв’язок, хребці починають зміщуватися і здавлювати судини і нерви, що проходять через отвори в хребцях. В результаті цих процесів починається набряк навколишніх тканин, запалення і ми починаємо відчувати біль. З’являється скутість при рухах у шийному відділі.

Причинами хвороби можуть бути; вимушена поза при роботі (наприклад, за комп’ютером), невеликі травми, порушення обмінних процесів, зайва вага, звичка постійно тримати голову в нахил. Багато людей своє нездужання списують на важкий трудовий день, перевтому.

 

Затягувати з шийним остеохондрозом не можна!

Недолік кровопостачання може викликати незворотні процеси в деяких відділах головного мозку. Постійні болі вимотують весь організм і не кращим чином позначаються на тонусі судин.

Поряд з фізіотерапевтичними процедурами необхідний прийом вітамінних препаратів групи «В», носіння коміра «шансу» від 2 до 4 разів в день по 2-2,5 години. Не забувайте, шийний остеохондроз – це не просто біль в «спині», а важке захворювання, яке згодом може, виявиться важкими ускладненнями. Подбайте про своє здоров’я сьогодні і вступайте в завтрашній день без хвороб.

Не відкладаєте лікування на потім, звертайтесь до лікаря і будьте здорові!