Що таке генетичний аналіз? Наша ДНК складається з набору генів, який є індивідуальним для кожної людини і називається генотипом.

2

Саме за рахунок генотипу – поєднання різних генів, кожна людина унікальна. Генотип визначає всі процеси в нашому організмі, визначає те, як організм функціонує і реагує на фактори зовнішнього середовища, а також — «несе» інформацію про спадкові хвороби і про схильність людини до різних захворювань.

Визначити генотип можна за допомогою генетичного аналізу.

Чому необхідно пройти генетичний аналіз?

Генетичний аналіз за певними генами проводять один раз у житті, за результатами проведеного дослідження можна визначити ризики виникнення тих чи інших патологій.
На основі результатів дослідження лікарем формуються рекомендації по профілактиці та терапії, що  спрямована на зниження ризику виникнення захворювань. Генотипування дає можливість належним чином підібрати необхідні Вам ліки, точніше вибрати медичні речовини і їх дозування.

Зробивши генетичний аналіз Вашій дитині, Ви подбаєте про його майбутнє, а лікар допоможе підібрати терапію і провести профілактику хвороби, яка ще не набрала обертів.

Які висновки можна зробити, провівши генетичний аналіз?

При генетичному аналізі досліджуються ретельно відібрані поліморфізми, оцінюється ризик потенційного порушення здоров’я в наступних областях:

  • гінекологія: ризики при розвитку вагітності; призначення комбінованих оральних контрацептивів, менопауза і розвиток остеопорозу, замісна гормональна терапія,
  • кардіологія: коронарна хвороба серця, атеросклероз, гіпертензія, інфаркт;
  • онкологія: рак молочної залози та яєчників,
  • згортання крові та розвиток серцево-судинних захворювань, підбір етіологічно спрямованої терапії при підвищенні артеріального тиску, детоксикація і засвоєння алкоголю організмом,
  • фармакологія: метаболізм під впливом лікарських засобів.

 

Що необхідно для теста?

Для проведення генетичного аналізу достатньо аналізу крові з вени. Процедура не викликає особливо хворобливих відчуттів, проводиться сертифікованим фахівцем. Результати аналізів Ви отримуєте з Вашої персональної генетичної карти, яка містить:

  • Ваш генотип (запис відповідає міжнародній класифікації)
    Інформацію для Вашого лікуючого лікаря з описом ризиків виникнення захворювань,
  • Клінічне опис Ваших генетичних особливостей,
  • Рекомендації щодо зниження ризиків і список лабораторних досліджень, за допомогою яких Ви зможете контролювати свій стан.