Лікування бронхіальної астми проходить у двох напрямках.

44

Основна терапія, має протизапальну дію і методи швидкої допомоги в разі нападів. Протизапальне лікування включає використання таблеток та інгаляторів гормонального характеру.

 

Лікування астми

Найчастіше лікарі віддають перевагу інгаляторам, тому що вони мають менше побічних ефектів, а також при їх застосуванні ліки безпосередньо потрапляють в дихальні шляхи.

Якщо у хворого напад, то слід його винести на свіже повітря. Необхідно відкрити вікно, зняти одяг, що заважає диханню, або розстебнути його. Далі хворий повинен випити таблетку еуфіліну та скористатися інгалятором.

Важливо також систематично відвідувати лікаря, щоб він міг оцінювати стан хворого, призначати нові методи лікування.

 

До варіантів організації лікування відносяться:

  • Імунотерапія.
  • Застосування імуностимуляторів.
  • Народна медицина.

Бронхіальна астма лікарські препарати назначаются кваліфікованим лікарем, і тільки індивідуально. Слід не забувати, що не варто займатись самолікуванням.

У разі нападу слід використовувати бронхолітики, які сприяють поліпшенню стану хворого. Слід визнати, що такі ліки мають швидкий ефект, вони завжди мають бути в домашній аптечці.

Наступний вид ліків – базисні. Вони призначені для профілактики та лікування нападів, вживаються постійно. Дані лікарські засоби використовуються для зниження запальних процесів, набряклості бронхів і зниження реакції на алергени.

Прийом ліків слід поєднувати з періодичним відвідуванням санаторіїв.