Коли показане видалення родимок? Ціна питання життя

1-300x199

Родимки – це не просто хаотично розташовані по тілу пігментні плями – це доброякісні новоутворення, які забарвлюються меланіном у коричневий колір.

 

Видалення родимок: суть процедури та, можлива, небезпека

Родимки, або по-науковому невуси, що з’являються на шкірі дитини не із самого його народження. На їх формування впливає безліч факторів, серед яких можна відзначити наступні:

  • спадковість – у багатьох людей, що перебувають у кровному спорідненні (наприклад, батько-син), спостерігається поява родимок в певному місці. Ця інформація закладається в ДНК людини на генетичному рівні. Такі невуси можуть бути вродженими.
  • надлишок ультрафіолетового випромінювання – якщо дитина дуже довго перебуває на сонці, то процес вироблення меланіну прискорюється, а значить, і родимки формуються набагато швидше. Особливо чутливі до сонця люди з блідим шкірним покровом.
  • гормональні зміни – доведено, що сильний стрес, хвороба, вагітність і пологи також є можливими причинами появи невусів. У деяких випадках, навпаки, родимки можуть і зникнути, однак, таке буває вкрай рідко. У таких випадках малюку обов’язково показана консультація ендокринолога.
  • радіація, рентгенівське випромінювання, віруси також сприяють тому, що пігментовані клітини просуваються від дерми ближче до епідермісу.

В результаті перерахованих причин і з’являються на тілі доброякісні пофарбовані фіброзні новоутворення, які ми називаємо родимками.Найчастіше, вони ніякої небезпеки не несуть. В давнину навіть помилково вважалося, що чим більше їх на тілі, тим щасливішою буде людина. Однак якщо родимки досить великі, мають нерівні контури, спостерігається запальний процес навколо плямочки, то слід звернутися до лікаря, оскільки ці відхилення від нормального стану сигналізують про серйозну хворобу, аж до ракового утворення.

У такому разі показано видалення родимок, ціна якого несумірна з тим, яку небезпеку вони можуть становити для життя людини.

Коли перші родимки з’являються у малюка, деякі батьки радіють, а деякі переживають, хоча якщо перерахованих вище тривожних ознак не спостерігається, то для переживань немає причин. Поширене захворювання – меланома — тільки у двох випадках зі ста припадає на дитячий вік.

 

Існує ще один погляд на наявність родимок

З точки зору китайської медицини, невуси символізують точки, в яких енергія перестає правильно розподілятися по меридіанах людини, застоюється і знаходить вихід через родимки. До речі, той, хто давно займається китайською медициною, навіть, просто по розташуванню родимок зможе розповісти, що відбувається в організмі людини. З цією метою складається топографія енергетичних каналів, після чого грамотний фахівець точно розповість, де саме стався збій.

[alert style=»info»]Недорогой отдых в Крыму 2015. Пансионаты и базы отдыха Крыма. Цены 2015 на отдых в Крыму. Путевки в Крым от крымского туроператора. Смотрите на сайте: http://golden-kolos.com.ua[/alert]