ginekolog

Не секрет, що огляд дівчат у гінеколога є необхідним раз на півроку. Це найбільш оптимальна періодичність для спостережень. Але як вибрати кращого гінеколога? Нам важливо, щоб нас не просто оглянули, а дали пораду, рекомендації, ставилися до нас як до людей, а не як до матеріалу для роботи.

Аж ніяк не всі гінекологи погані. Деякі шукають кращого за кордоном, деякі ближче до дому, а деякі в платних клініках. Хороші гінекологи мешкають всюди і зовсім не обов’язково їхати за тридев’ять земель, щоб пройти обстеження. Часто так буває, що в гонитві за кращим, ми забуваємо промоніторити клініки біля свого будинку. А вже якщо подивилися і не сподобалося, тоді ви маєте право на зміну поліклініки за місцем проживання.

В пошуках кращого, озбройтесь терпінням. Опитайте всіх друзів і знайомих, складіть «картотеку думок», потім вибирайте. Можна звернутися до сайтів поліклінік, щоб почитати коментарі пацієнтів. На основі думок їнших пацієнтів, можна формувати власну думку та рівень довіри.

Також, на тематичних сайтах, можна знайти такі оголошення: “гінеколог зробить якісний огляд, яким ви залишитеся задоволені”. Не завжди і скрізь подібні оголошення виявляються недійсними. Правда є, тільки потрібно перевіряти. Та й індивідуальні смаки у всіх різні – одним важливий професіоналізм і вони не люблять коли лізуть в душу, іншим важлива практика, досвід, інакше вони не довіряють лікарю, а треті бажають поєднати і те, і інше.

Не соромтеся питати у лікаря про наявність сертифікатів, категорії, диплому. Ця інформація важлива і допомагає скласти портрет людини. Якщо людина професіонал, він напевно буде стежити за своїм розвитком і закінчить додаткові курси.

На прийомі, досвідчений, висококваліфікований лікар ніколи не починає відразу з огляду, він встановлює з вами контакт, зав’язує стосунки, щоб ви могли довіритися при огляді. А вже при такому огляді ви обов’язково захочете повернутися ще раз.