Хочеться сказати, що алергія є досить цікавим захворюванням. Адже у різних людей різна алергічна реакція на один і той самий подразник.

18

Наприклад, можна в якості подразника взяти шерсть тварин. Хтось через це страждає висипом, сверблячкою, у когось з’являється нежить і течуть сльози, а дехто страждає шлунково-кишковими порушеннями. А ще за ступенем важкості та тривалості все дуже індивідуально.

Що стосується алергії, то незалежно від її характерних особливостей є загальгні методи боротьби з нею. Тобто якщо дотримуватися інструкцій, то можна набагато швидше одужати, а частота рецидивів знизиться.

Якщо людині доводилося звертатися до лікаря за допомогою, то із тестами на алергію їй вже доводилося стикатися, а значить, вона уже з’ясувала, що відноситься до алергену в його випадку.

Найголовніша помилка у людей, що страждають алергією, наприклад, на пил або пилок, вони зовсім не прагнуть правильно харчуватися. Вони вважають, що, оскільки, при цьому задіяні дихальні шляхи, то дієта тут не допоможе. Однак не всі знають, що є такі продукти, які відносять до високоаллергенних. А їм під силу збудження перехресних імунних реакцій, що тільки погіршить стан справ.

 

Щоб подолати алергію, потрібно дотримуватися гіпоалергенної дієти. Є й інші правила, яких просто необхідно дотримуватись.

Основні правила боротьби з алергією

Потрібно постаратися відмовитися від шоколаду і цитрусових, розпрощатися з натуральним медом і морепродуктами, забути про незбиране молоко та курячі яйця. Не слід віддавати перевагу стравам швидкого приготування, а також їсти фрукти і овочі в не сезон.

Зате свою увагу і перевагу потрібно віддати кисломолочним нежирним продуктам, пісному м’ясу, включити в раціон цільнозернові каші та хліб. Корисно їсти фрукти і овочі, якщо їх приготувати на парі або запекти в духовці. А приготовані салати зі свіжих фруктів з овочами краще заправляти, використовуючи натуральні соуси – це йогурти або оливкове масло.

Tagged: