Фахівці пропонують заборонити рекламу фаст-фуду в Україні

14

Президент Асоціації дієтологів УкраїниОлег Швець на прес-конференції заявив, що їжа, яка була приготовлена в закладах швидкого харчування, являє собою загрозу для здоров’я. Саме тому треба повністю заборонити її рекламу в країні. За словами фахівця, в країні дуже модно відзначати дитячі свята та дні народження саме в мережах швидкого харчування. Це дуже небезпечно, оскільки у дитини виробляється нездорова асоціація шкідливої їжі під час проведення свята.

Щоб не допустити подальшого погіршення ситуації, таку практику треба забороняти на державному рівні, і якщо власник закладів швидкого харчування сам цього не розуміє, треба щоб держава йому це пояснила.

Дієтолог особливо підкреслив, що проблема надмірного споживання солі знаходиться під пильною увагою ВООЗ. Реклама солоних продуктів, дія якої спрямована на дітей, повинна триматися під суворим контролем, вона має бути обмежена, а самі діти не повинні в ній зніматися. У висновку Швець додав, що всім громадянам України дуже важливо зрозуміти, що не колір, запах або зовнішній вигляд продукту є найбільш важливими факторами, а важливо те, який вплив роблять продукти на людське здоров’я. Якщо в продукті міститься багато солі і трансжирів, він автоматично стає неякісним, бо його вживання може завдати відчутної шкоди здоров’ю.